logo
logo bip

Od 8 czerwca 2020 r. zostanie uruchomiony nowy system Kolejkowy w Wydziale Komunikacji.

Aby zarezerwować wizytę przez Internet w Wydziale Komunikacji należy wybrać, odpowiednią grupę spraw, a następnie zaznaczyć miesiąc, dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych danych i zapoznaniu się z regulaminem rezerwacji wizyt wybieramy przycisk "Rezerwuję". Po rezerwacji wyświetli się potwierdzenie rezerwacji.

Zanim zarezerwujesz termin zapoznaj się z opisem procedury oraz z informacją o niezbędnych dokumentach wymaganych do załatwienia Twojej sprawy w zakładce Sprawy/Wykaz załatwianych spraw/ Wydział Komunikacji na stronie www.bip.powiat.konin.pl.

Wizyty można rezerwować z jednodniowym wyprzedzeniem.
Po wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu wprowadzonych danych wyświetli się potwierdzenie rezerwacji, które można wydrukować. W przypadku podania adresu e-mail i/lub numeru telefonu po wcześniejszej akceptacji regulaminu, system wyśle potwierdzenie rezerwacji wizyty na wskazany adres. W wybranym dniu, co najmniej 10 minut przed umówioną wizytą, należy potwierdzić umówioną wizytę w biletomacie umieszczonym na holu przy głównym wejściu do budynku Starostwa wpisując numer identyfikacyjny, przydzielony w trakcie procesu rejestracji.

UWAGA!
Obowiązuje zasada jeden bilet = jedna sprawa.
Niepotwierdzenie wizyty przed zaplanowaną godziną powoduje anulowanie rezerwacji wizyty.

LINK DO UMAWIANIA WIZYTY
bezkolejki.eu/spkonin

  • Podmiot udostępniający informację: Starostwo Powiatowe
  • Informacja wytworzona przez: Marcin Wietrzykowski
  • Informacja opublikowana przez: Eliza Nowaczyk (2020-06-05 10:10:00)
  • Ostatnia zmiana wprowadzona przez: Eliza Nowaczyk (2021-02-10 10:06:41)