logo
logo bip

Wykaz organizacji pozarządowych mających siedzibę na terenie powiatu konińskiego
REJESTR STOWARZYSZEŃ ZAREJESTROWANYCH W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM MAJĄCYCH SIEDZIBĘ
NA TERENIE POWIATU KONIŃSKIEGO
 

Lp.

Nazwa stowarzyszenia

Prezes

GMINA GOLINA

1.

Stowarzyszenie Producentów Handlu i Usług w Golinie
(KRS 0000012776)
Ryszard Derek

2.

Stowarzyszenie ds. Renowacji Zabytkowego Kościoła
św. Jakuba w Golinie (KRS 0000030595)
Przewodniczący
Krzysztof Walczyński

3.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi w Kawnicach
(KRS 0000211872)
Michał Zieleziński

4.

Koło Gospodyń Wiejskich w Węglewie (KRS 0000264009)
Przewodnicząca - Maria Szymankiewicz

5.

Stowarzyszenie Kulturalne „Tradycja" (KRS 0000392242)
Stanisława Jasiczek

6.

Stowarzyszenie „Polder Golina" (KRS 0000400316)
Ewa Koperska - Szykowna

7.

Klub Biegacza Wartko (KRS 0000405526)
Jacek Baran

8.

Stowarzyszenie MM (KRS 0000475580)
Waldemar Lisiecki

GMINA GRODZIEC

9. 

Stowarzyszenie Rodzina, Kultura, Edukacja, Rozwój Wsi, Centrum w Grodźcu (KRS 0000174813)
Feliks Szymański

10.

Stowarzyszenie Grodzka Inicjatywa Leśna (KRS 0000227499)
Piotr Nolbert

11.

Stowarzyszenie „Razem dla Szkół"  (KRS 0000452421)
Jarosław Wysocki

12.

Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją (KRS 0000108887)
Maria Dyrdziak
13. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji "Aktywni - Grodziec" (KRS 0000546672)
 Krzysztof Kaniewski
14. Stowarzyszenie Aktywni w muzyce, aktywni w społeczeństwie w Królikowie (KRS 0000554283)  
 Piotr Bartosik
15. Stowarzyszenie "Koło Kobiet" w Biskupicach (KRS 0000554463)
 Eugenia Kaczmarek
16. Stowarzyszenie Klub Seniorów "ALE BABKI GRODZIESZCZANKI" (KRS 0000559511)
 Pelagia Serafińska
17. Stowarzyszenie Gminny Klub Sportowy "Piast" Grodziec Wielołęka (KRS 0000563844)
 Łukasz Adamek

GMINA KAZIMIERZ BISKUPI

18.

Aeroklub Koniński (KRS 0000027766)
Andrzej Sybis

19.

Bractwo Świętych Pięciu Męczenników (KRS 0000016519)
starszy Bractwa Szczepan Mrówczyński

20.

Zrzeszenie Wielkopolskie Hurtownie Budowlane
(KRS 0000229915)
Paweł Krzywdziński

21.

Stowarzyszenie Dom Kultury Kozarzewek (KRS0000136399)
Roman Wiatrowski

22.

Stowarzyszenie Sympatyków Ziemi Kazimierskiej 
(KRS 0000456740)
Jerzy Maciejewski

23.

Stowarzyszenie Tak dla Ekoinwestycji w Komorowie
(KRS 0000493059)
Leszek  Długokęcki

24.

Koło Gospodyń Wiejskich w Bielawach (KRS 0000509060)

 Alina Byczyk

GMINA KLECZEW

25.

Towarzystwo Promocji i Rozwoju Ziemi Kleczewskiej
(KRS 0000015671)
Michał Koźlicki

26.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Nieborzyn i Pomocy Osobom Niepełnosprawnym (KRS 000035490)
Janusz Sucholas

27.

Oddział Miejsko-Gminny  Związku OSPRP w Kleczewie
(KRS 0000410695)
Stanisław Maciejewski
28. Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej SED
(KRS 0000511105)
 Beata Stepanow
29.
Stowarzyszenie Centrum Wsparcia Przystań
(KRS 0000538874)  
 Alina Czerniak
30. Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej "Etap" (KRS 0000254631)  Paula Pietrow

GMINA KRAMSK

31.

Szkoła Twórczej Integracji w Milinie (KRS 0000283500)
Przewodnicząca Anna Daszkiewicz

32.

Stowarzyszenie Przyjaciół wsi „Nasza Wieś" (KRS 0000380460)
Zenon Nowak

33.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kramsk
(KRS 0000396112)
Dorota Kubsik

34.

Stowarzyszenie Edukacyjne „Jesteśmy razem" Święciec
(KRS 0000415327)
Jarosław Gotowała

35.

Stowarzyszenie Edukacyjne „Przyszłość" Bilczew
(KRS 0000416063)
Mariusz Banasiak

36.

Stowarzyszenie  „Przyjazne Zywertowo" (KRS 0000419730)
Karolina Nowacka
37. Stowarzyszenie "Nasza Przyszłość" w Kuźnicy
(KRS 0000523416)
Dorota Staszak  
38. Stowarzyszenie WIOSKOWOMI w Kramsku (KRS 0000550418)
 Joanna Żabierek

GMINA KRZYMÓW

39.

Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji w Brzeźnie (KRS 0000252188)
Zdzisława Pawlak

40.

Stowarzyszenie Na Rzecz Sportu , Rekreacji, Turystyki I Ochrony Środowiska „PLATAN" w Brzeźnie  (KRS 0000395565)
Leszek Staszak

41.

Stowarzyszenie Edukacyjne „Aktywni Rodzice"
(KRS 0000419267)
Krzysztof  Kotarski

42.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Podstawowych w Borowie i w Smólniku „Uśmiechnięta Szkoła" (KRS 0000417720)
Marzena Pieszak

43.

Stowarzyszenie „Razem Aktywni" (KRS 0000445386)
Dariusz Urbański

GMINA RYCHWAŁ

44.

Stowarzyszenie na  Rzecz  Osób Niepełnosprawnych „Każdy ma Szansę" w Rychwale (KRS 0000309325)
Renata Szczepaniak

45.

Stowarzyszenie Oświatowe „Lepsza Edukacja" (SOLE)
(KRS 0000322334)
Arkadiusz Chmielewski

46.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Złotkowy (KRS 0000422601)        
Aleksandra Brzęcka
47. Uniwersytet Trzeciego Wieku (KRS 0000504576)  Magdalena Leśna
48. Stowarzyszenie "Vida Artis" (KRS 0000550588)
 Agnieszka Krawczyńska

GMINA RZGÓW

49.

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Rzgowie
(KRS 0000292657)
Przewodnicząca Jadwiga
Kubiak-Klichamer

50.

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Osieczy Pierwszej (KRS 0000379165)
Przewodnicząca
Jadwiga Marciniec

51.

Koło Gospodyń Wiejskich w Sławsku (KRS 0000378969)
Przewodnicząca
Teresa Kwiatkowska

52.

Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzewie (KRS 0000382337)
Przewodnicząca
Otylia Kubiak

53.

Koło Gospodyń Wiejskich w Bożatkach (KRS 0000388078)        
Przewodnicząca
Monika Kowalczewska

54.

Koło Gospodyń Wiejskich w Witnicy (KRS 0000386612)
Przewodnicząca
Halina Nowacka

55.

Stowarzyszenie „Dzikie Bobry" w Sławsku (KRS 0000386637)
Mariola Budzińska- Siepka

56.

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzewku
(KRS 0000392612)
Przewodnicząca
Anna Lewandowska
57. Stowarzyszenie Meszkańców Modły w Modle (KRS 0000559161)
 Anna Szemfeld
58. Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Zjawiskom Patologii Społecznej MIĘDZY LUDŹMI, Oddział Konin (KRS 0000224133)   Kamila Wojtasik-Żyża

GMINA SKULSK

59.

Stowarzyszenie Właścicieli Lokali Mieszkalnych „Bloki Lisewo"  (KRS 0000039770)
Ewa Jałoszyńska

60.

Towarzystwo Promocji i Rozwoju Ziemi Skulskiej
(KRS 0000243492)
Teresa Szklarz

61.

Stowarzyszenie na Rzecz Potrzebujących i Niepełnosprawnych, „Adiumentum" (KRS 0000047349)
Zbigniew Graczyk

62.

Stowarzyszenie Społeczne  w Czartówku (KRS 0000305506)    
Kucharska Mieczysława

63.

Stowarzyszenie  Skulsk „Nasze Wspólne Dobro"   
(KRS 0000379501)
Iwona Milas

GMINA SOMPOLNO

64.

Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw w Sompolnie  (KRS 0000228262)
Rafał Pyster

65.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Ośno Górne i Okolic (KRS 0000159392)
Renata Budner

66.

Koło Gospodyń Wiejskich w Stefanowie (KRS  0000294851)
Aldona Piskorz
67. Stowarzyszenie "Kobiet Inicjatyw Wiejskich" w Mąkolnie (KRS 0000568097) 
 Żaneta Lasota

GMINA STARE MIASTO

68.

Zarząd Okręgowy Ligi Ochrony Przyrody w Koninie    Koninie z siedzibą w ZSE w Żychlinie (KRS 0000011343)
Elżbieta Pipczyńska

69.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lisiec Wielki i Okolic
(KRS 0000224930)
Albina Krawczyk

70.

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Janowice
(KRS 0000229959)
Ireneusz Ćwiek

71.

Stowarzyszenie Przyjaciół Żychlina (KRS 0000231902)             
  Jolanta Knapkiewicz

72.

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Gminy Stare  Miasto 
(KRS 0000380430)
Iwona Baridosz

73.

Stowarzyszenie im. Wincentego Milewskiego w Starym Mieście   ( KRS 0000380934)
Mariusz Seńko

74.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Razem w Liśćcu Wielkim  (KRS 0000336959)
Dariusz Maćczak
75. Stowarzyszenie Dla Konina i Regionu (KRS 0000505457)  Andżelika Chojnacka
76.
Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola Samorządowego w Starym Mieście (KRS 0000510401)
 Paweł Pawlak
77. Stowarzyszenie "Pamiętnik" (KRS 0000527635)  Tadeusz Jelinek
78. Stowarzyszenie "Dla Ciebie" w Starym Mieście (KRS 0000554773)
 Magdlaena Modelska

GMINA ŚLESIN

79.

Stowarzyszenie Promocji Lichenia i Budowy Gimnazjum
(KRS 0000047367)
Włodzimierz Pawlak

80.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość"   (KRS 0000035085)
Władysław Mielcarek

81.

Stowarzyszenie „Razem" (KRS 0000008865)
Barbara Szeflińska

82.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Półwioska Lubstowskiego  (KRS 0000311171)
Krzysztofa Stanc

83.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Nerwowo i Psychicznie Chorych „Pomóż sobie i innym  (KRS 0000271160)
Elżbieta Matuszczak

84.

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Ślesin  (KRS 0000359845)
Wanda Waleriańczyk
85.
Stowarzyszenie Osiedle nad Jeziorem (KRS 0000507363)
 Roman Jaszczak

GMINA WIERZBINEK

86.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectw :Goczki, Posada, Zaryń  (KRS 0000309565)
Emilia Rejniak-Henke

87.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Wierzbinek
(KRS 0000322467)
Radosław Wietrzykowski

88.

Stowarzyszenie na Rzecz Aktywnych Kobiet 
(KRS 0000326367)
Elżbieta Walicka

GMINA WILCZYN

89.

Wilczyńskie Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju
(KRS 0000192491)
 Izabela Polak

90.

Stowarzyszenie „Natura 2006"  (KRS 0000274063)
 Adam Neuman

91.

Wilczyńskie Towarzystwo Muzyczne                     
(KRS 0000360549)
  Janusz Korzeniewski 

92.

Gminne Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich 
 w Wilczynie  (KRS 000378534)
Teresa Nawrocka

93.

Stowarzyszenie Rowerowy Wilczyn (KRS 0000376957)
Marek Stranc

94.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wilczynie (KRS 0000403011)
     Przewodnicząca Zarządu            
Danuta Robak 
95. Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej "HORYZONT" w Wilczynie (KRS 0000546968)
 Jacek Biskupski
96. Stowarzyszenie Ród Wilczyńskich Herbu Poraj w Wilczynie (KRS 0000557477)
 Mieczysław Wilczyński

 

REJESTR OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH MAJĄCYCH SIEDZIBĘ NA TERENIE POWIATU KONIŃSKIEGO


Lp.

OSP

GMINA GOLINA

1.

OSP Adamów  (KRS 0000045600)

2.

OSP Golina  (KRS 0000014069)

3.

OSP Kawnice  (KRS 0000019445)

4.

OSP Kraśnica  (KRS 0000110045)

5.

OSP Myślibórz  (KRS 0000024486)

6.

OSP Przyjma  (KRS 0000032047)

7.

OSP Radolina  (KRS 0000035702)

8.

OSP Rosocha  (KRS 0000054005)

9.

OSP Spławie  (KRS 0000024153)

10.

OSP Węglew   (KRS 0000055427)

GMINA GRODZIEC

11.

OSP Biała (KRS 0000033170)

12.

OSP  Biskupice (KRS 0000030566)

13.

OSP  w Grodźcu (KRS 0000020121)

14.

OSP Królików (KRS 00000030036)

15.

OSP  Lądek ( KRS 0000009855)

16.

OSP w Lipicach  (KRS 0000044639)

17.

OSP Łagiewniki (KRS 0000029670)

18.

OSP w Wielołęce (KRS 0000030617)

GMINA KAZIMIERZ BISKUPI

19.

OSP Bielawy (KRS 0000006194)

20.

OSP  Bochlewo (KRS 0000017896)

21.

OSP Dobrosołowo (KRS 0000247749)

22.

OSP Jóźwin (KRS 0000012503)

23.

OSP Kazimierz Biskupi (KRS 0000004840)

24.

OSP w Tokarkach (KRS 0000036431)

GMINA KLECZEW

25.

OSP Budzisław Kościelny (KRS0000007245)

26.

OSP w Jabłonce (KRS 0000058808)

27.

OSP Kleczew (KRS 0000031605)

28.

OSP Roztoka (KRS 0000052016)

29.

OSP Sławoszewem (KRS 0000020313)

30.

OSP w Złotkowie (KRS 0000105444)

GMINA KRAMSK

31.

OSP w Grąblinie (KRS 0000033228)

32.

OSP w Helenowie Drugim (KRS 0000108862)

33.

OSP w Izabelinie (KRS 0000190302)

34.

OSP Kramsk (KRS 0000005586)

35.

OSP Milin (KRS 0000010542)

36.

OSP Patrzyków (KRS 0000007467)

37.

OSP Pąchów (KRS 0000278113)

38.

OSP Rudzica (KRS 0000030156)

39.

OSP w Święćcu (KRS 0000014178)

40.

OSP Wielany (KRS 0000016424)

41.

OSP Wola Podłężna (KRS 0000028605)

42.

OSP w Wysokiem (KRS 0000041900)

GMINA KRZYMÓW

43.

OSP W Brzeźnie (KRS 0000294808)

44.

OSP Głodno (KRS 0000186640)

45.

OSP Kałek (KRS 0000017078)

46.

OSP Krzymów (KRS 0000006516)

47.

OSP w Paprotni (KRS 0000019791)

GMINA RYCHWAŁ

48.

OSP Broniki (KRS 0000186207)

49.

OSP Czyżew (KRS 0000474505)

50.

OSP Dąbroszyn  (KRS 0000050626)

51.

OSP Gliny (KRS 0000258370)

52.

OSP Grochowy (KRS 0000023119)

53.

OSP w Jaroszewicach Grodzieckich  (KRS0000057536)

54.

OSP Kuchary Kościelne (KRS 0000017916)

55.

OSP Rozalin  (KRS 0000178497)

56.

OSP W Rychwale (KRS 0000254677)

57.

OSP Siąszyce (KRS 0000009224)

58.

OSP Święcia (KRS 0000015632)

GMINA RZGÓW

59.

OSP Barłogi  (KRS 0000187773)

60.

OSP w Brannie  (KRS 0000250356)

61.

OSP Grabienice (KRS 0000009266)

62.

OSP  Kowalewek  (KRS 0000122113)

63.

OSP Kurów   (KRS 0000031850)

64.

OSP Osiecza Pierwsza (KRS 0000013999)

65.

OSP w Rzgowie   (KRS 0000028846)

66.

OSP Sławsk  (KRS 0000025369)

67.

OSP Świątniki   (KRS 0000188961)

68.

OSP w Witnicy  (KRS 0000181393)

69.

OSP Zarzew   (KRS 0000009267)

70.

OSP w Zastrużu  (KRS 0000011958)

GMINA SKULSK

71.

Ochotnicza Straż Pożarna w Czartowie (KRS 0000010827)

72.

Ochotnicza Straż Pożarna w Gawronach  ( KRS 0000050855)

73.

Ochotnicza Straż Pożarna w Goplanie  (KRS 0000009260)

74.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kobylankach  (KRS 0000006201)

75.

Ochotnicza Straż Pożarna w Lisewie  (KRS 0000256710)

76.

Ochotnicza Straż Pożarna w Łuszczewie  (KRS 0000003716)

77.

Ochotnicza Straż Pożarna w Mielnicy Dużej  (KRS 0000256033)

78.

Ochotnicza Straż Pożarna w Celinowie   (KRS 0000255567)

79.

OSP w Skulsku  (KRS 0000015035)

GMINA SOMPOLNO

80.

OSP w Lubstowie  (KRS 0000022774)

81.

OSP Mąkolno  (KRS 0000002281)

82.

OSP w  Mostkach  (KRS 0000007230)

83.

OSP Racięcice  (KRS 0000006307)

84.

OSP Sompolno  (KRS 0000222157)

85.

OSP w Stefanowie z siedzibą w Lubstówku   (KRS 0000058098)

86.

OSP Wierzbie ( KRS 0000230024)

GMINA STARE MIASTO

87.

OSP Barczygłów (KRS 0000102000)

88.

Ochotnicza Straż Pożarna w Żychlinie  (KRS 0000038500)

89.

Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach  (KRS 0000168593)

90.

Ochotnicza Straż Pożarna w Karsach  (KRS 0000060012)

91.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kazimierowie   (KRS 0000087901)

92.

Ochotnicza Straż Pożarna w Krągoli  (KRS 0000166973)

93.

Ochotnicza Straż Pożarna w Liścu Wielkim  (KRS 0000043131)

94.

Ochotnicza Straż Pożarna w Modle Królewskiej  (KRS 0000044674)

95.

Ochotnicza Straż Pożarna w Ruminie   (KRS 0000030973)

96.

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Mieście (KRS 0000042147)

97.

Ochotnicza Straż Pożarna w Żdżarach  (KRS 0000045434)

98.

Ochotnicza Straż Pożarna w Główiewie   (KRS 0000160518)

GMINA ŚLESIN

99.

OSP Głębockie (KRS0000011779)

100.

OSP w Szyszyńskich Holendrach  (KRS 0000367862)

101.

OSP w  Honoratce (KRS 0000037871)

102.

OSP w Ignacewie  (KRS 0000030871)

103.

OSP w Kijowcu  (KRS 0000018078)

104.

OSP w Licheniu Starym ( KRS 0000006338)

105.

OSP w Niedźwiadach (KRS 0000011396)

106.

OSP w  Ostrowążu  (KRS 0000005911)

107.

OSP w Piotrkowicach  (KRS 0000257133)

108.

OSP Półwiosek Stary  (KRS 0000025651)

109.

OSP Szyszyn   (KRS 0000031938)

110.

OSP  Ślesin (KRS 0000254371)

111.

OSP Wąsosze (KRS 0000318680)

112.

OSP w Mikorzynie  (KRS 0000341534)

GMINA WIERZBINEK

113.

OSP  w Boguszycach  (KRS 0000140865)

114.

OSP Broniszewo (KRS 0000010878)

115.

OSP w Mąkoszynie (KRS 0000203299)

116.

OSP Morzyczyn (KRS 0000015644)

117.

OSP w Racięcinie  ( KRS 0000019579)

118.

OSP Sadlno  (KRS 0000206113)

119.

OSP Stara Ruda (KRS0000050351)

120.

OSP  w Synogaci  (KRS 0000026159)

121.

OSP Tomisławice  (KRS 0000033944)

122.

OSP Wierzbinek  (KRS 0000030180)

123.

OSP Wilcza Kłoda  (KRS 0000202758)

124.

OSP Ziemięcin  (KRS 0000144601)

GMINA WILCZYN

125.

OSP w  Debówcu (KRS 0000031032)

126.

OSP w Kaliskach  (KRS 0000012161)

127.

OSP Kopydłowo (KRS0000006216)

128.

OSP Ościsłowo  (KRS 0000085291)

129.

OSP w Wilczynie  (KRS 0000007394)

130.

OSP Wiśniewa  (KRS 0000215205)

131.

OSP Wturek (KRS 0000252396)

132.

OSP Zygmuntowo   (KRS 0000009240)

 

REJESTR STOWARZYSZEŃ ZWYKŁYCH MAJĄCYCH SIEDZIBĘ NA TERENIE POWIATU KONIŃSKIEGO

Lp.

Nazwa

1.

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Olszewie z siedzibą w Wierzbiu

2.

Komitet Założycielski Klub Żeglarski „Odlot Keja"

3.

Stowarzyszenie Kupców i Handlowców Miasta i Gminy Sompolno

4.

Stowarzyszenie Zwykłe Sympatyków Ziemi Konińskiej „Złoty Pergamin"

5.

Towarzystwo Turystyczne GWAREK

6.

Stowarzyszenie „Samorządowy Powiat"

7.

Towarzystwo Entuzjastów Wielkiej Pętli Wielkopolski

8.

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana" w Poznaniu oddział w Kleczewie

9.

Odział Miejskiego Katolickiego Stowarzyszenia „Caritas Christiana" w Rychwale

10.

Klub Motocyklowy Stocznia

11.

Komitet Obrony Ludzi Starych i Niedołężnych

12.

Stowarzyszenie Kupców Wilczyńskich

13.
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Lubomyślu
 
 14.
Stowarzyszenie Zwykłe Zielony Kazimierz Biskupi
 
 15.
Stowarzyszenie "Pomagamy dłużnikom"  
 
 16. Stowarzyszenie "APLIDIUM"

   

REJESTR STOWARZYSZEŃ ZAREJESTROWANYCH W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM MAJĄCYCH SIEDZIBĘ NA TERENIE POWIATU KONIŃSKIEGO NAD KTÓRYMI NADZÓR SPRAWUJE MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO


 

Lp.

Nazwa

Prezes

1.

Stowarzyszenie Między Ludźmi i Jeziorami 
(KRS 00002622145)

Barbara Dębowska

2.

Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia
(KRS 0000264062)

Jarosław Felczyński

3.

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie"
(KRS 0000258213)

Ireneusz Ćwiek

4.

Towarzystwo Społeczno Gospodarcze „Dwa Mosty"
(KRS 0000007689)

Urszula Bachera

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
EWIDENCJA  FUNDACJI  MAJĄCYCH SIEDZIBĘ NA TERENIE POWIATU KONIŃSKIEGO
 

Lp.

Nazwa

Prezes

1.

Fundacja Spem Donare w Licheniu Starym
(KRS 0000300810)

Wiktor Gumienny

2.
Fundacja „Razem do celu" we Władzimirowie  
(KRS 0000400319)

Joanna  Gołyńska-Woźniak

3.
Fundacja Piotra Piątkowskiego na Rzecz Pomocy Ludziom Pokrzywdzonym przez Los SANATUS                  
(KRS 0000429308)

Piotr Piątkowski

4.

Fundacja ERKA  (KRS 0000467084)

Arleta Radomska

5.

Fundacja Bezpieczna Droga (KRS 0000201396)

Marcin Łętowski 

6.

Fundacja „Pomocna Dłoń" (KRS 0000471462)

Karol Czajka

7.

Fundacja „ATMAREK"  (KRS 0000482267)

Eligiusz Kantarowski

8.
Fundacja "Nowa Perspektywa na Rozwój"
(KRS 0000500984)
 Piotr Pietrow
 9.

Fundacja Akademia Sukcesu (KRS 0000506822)

Ariel Marek Szczesiak
 10.

Fundacja "OD NOWA" (KRS 0000530507)

 Paula Pietrow
 11.

Fundacja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego "INNOVA" (KRS 0000530529)

 Emilia Ligocka
 12.

Fundacja "PRO BIO-S" (KRS 0000532013)

 Marek Stranc
 13.
Nadwarciańska Fundacja Nauka i Zdrowie w Kleczewie
(KRS 0000532231)
  Teresa Drogowska
 14.

Fundacja "AKSJOMAT" (KRS 0000538917)  

 Martyna Moks
 15.

Fundacja Czeremcha (KRS 0000559354)

 Katarzyna Miszkiel
 16.

Fundacja GRANTLAB w Sompolnie (KRS 0000564389)

 Adam Wolinowski
  • Podmiot udostępniający informację: Starostwo Powiatowe
  • Informacja wytworzona przez: Dorota Sobieraj-Krawczyk
  • Informacja opublikowana przez: Eliza Nowaczyk (2014-02-21 14:17:19)
  • Ostatnia zmiana wprowadzona przez: Eliza Nowaczyk (2017-05-09 12:54:11)