logo
logo bip
Dotacje dla NGO przyznawane w drodze pozakonkursowej
Wykaz ofert uproszczonych złożonych w trybie 19a, pkt 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (z pominięciem otwartego konkursu ofert) - data publikacji 23.07.2020 r.

 

Lp.

Zakres (rodzaj) zadania i kwota zaplanowanych środków

Nazwa Oferenta

Nazwa zadania

termin realizacji max 90 dni

Wartość zadania

Wnioskowana Dotacja

Uwagi

I.

Kultura sztuka, ochrony dóbr kultury
i dziedzictwa narodowego

50.000,00 zł

 

1.Stowarzyszenie Polska Gospodyni

Warsztaty artystyczne „Tradycje Bożonarodzeniowe”

15.11.2020-15.12.2020

31 dni

5.500,00

3.900,00

 

2.Stowarzyszenie Przyjaciół Żychlina

Plener malarski „Na Żychlińską nutę”

 

17.08.-15.11.2020

91 dni

5.280,00

4.200,00

Termin realizacja zadania powyżej 90 dni

3.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury w Gminie Kramsk

Zajęcia artystyczne online

 

02.09.-27.11.2020

87 dni

9.700,00

8.000,00

 

4.Stowarzyszenie polskich Plecionkarzy

Wiklina – Eko Plecionka

01.10-31.11.2020

61 dni

3.700,00

3.700,00

 

5. Parafia Ewangelicko – Reformowana
w Żychlinie

Bezpieczeństwo unikatowych zabytków Żychlina

01.08.-27.09.2020

58 dni

10.000,00

10.000,00

 

6.Stowarzyszenie „Źródło”

Festiwal Papieski

 

02.09-30.11.2020

90 dni

13.000,00

8.850,00

 

7.Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brzeźnie

II Warsztaty wokalne i koncert chórów

15.09-30.11.2020

77 dni

4.000,00

4.000,00

 

8.Stowarzyszenie „Kopernik”

Polskie drogi do niepodległości cz. II 1920 Polskie zwycięstwo w obronie wolności Europy

22.09-19.12.2020

89 dni

10.300,00

10.000,00

 

9.OSP w Rychwale

„Jak długo w sercach naszych”

03.09-30.11.2020

89 dni

19.750,00

5.850,00

 

10.Stowarzyszenie Vida Artis

XVII Rychwalskie Impresje Muzyczne – Piknik Orkiestr

01.08-27.10.2020

88 dni

19.360,00

6.360,00

 

 RAZEM

100.590,00

64.860,00

 

II.

Oświata i Wychowanie

20.000,00

1.Fundacja Konin Dzieciom

Bezpłatna konferencja naukowa „Edukacyjne konfrontacje – Alternatywy i innowacje w/dla edukacji”

01.09-31.10.2020

61 dni

11.190,27

10.000,00

 

2.Fundacja Głos Koniński

Mobilna Międzygminna wystawa edukacyjna „80. Rocznica Bitwy o Anglię. Poland1940.pl”

01.09-11.11.2020

72 dni

9.000,00

6.000,00

 

3.Stowarzyszenie Razem Damy Radę

„Dzyń, dzyń czyli radość z jazdy rowerem” Zajęcia z wykorzystaniem rowerów trójkołowych dla dzieci z zaburzeniami ruchowymi i równowagi

07.09-30.11.2020

85 dni

8.520,00

8.520,00

 

4.Stowarzyszenie Medical Innowations Concept

Zdrowie masz tylko jedno! – zajęcia edukacyjne

01.09-30.10.2020

60 dni

10.300,00

10.000,00

 

5.Stowarzyszenie Vida Artis

Wakacyjny Domowy Teatr On-Line

10.08-31.10.2020

83 dni

5.175,00

3.000,00

 

6.Stowarzyszenie „Razem dla Szkół”

Obchody 100-lecia Szkoły Podstawowej im. gen. Edmunda Taczanowskiego w Biskupicach

02.09-30.11.2020

90 dni

6.200,00

5.000,00

 

RAZEM

50.385,27

42.520,00

 

III.

Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego

30.000,00

1.Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Wielkopolska Hufiec Konin

EKOLOGIKA – edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży z Powiatu Konińskiego

01.09-27.11.2020

88 dni

15.000,00

10.000,00

 

2.Stowarzyszenie Kulturalne „Tradycja”

Ochrona środowiska a kultura ludowa

04.08.-31.10.2020

89 dni

9.414,00

6.374,00

 

3.Stowarzyszenie „Kopernik”

„Młodzi ekolodzy cz. II”

01.09-28.11.2020

89 dni

10.570,00

10.000,00

 

4.Stowarzyszenie „Razem dla Goliny”

Międzypokoleniowo z ekologią na wesoło

01.09.-31.10.2020

61 dni

13.100,00

5.600,00

 

RAZEM

48.084,00

31.974,00

 

IV.

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

40.000,00

1.UKS Płomyk Mąkolno

Szkolenie z badmintona dla dzieci i młodzieży w UKS Płomyk Mąkolno

05.09-03.12.2020

90 dni

4.000,00

4.000,00

 

2.Stowarzyszenie Warta Rumin

Organizacja zajęć i treningów w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo z terenu Gminy Stare Miasto w dwóch kategoriach wiekowych

02.09-30.11.2020

90 dni

3.650,00

3.000,00

 

3.Klub Tenisa Stołowego „Wicher” Lisiec Wielki

Organizacja treningów w zakresie tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży wraz z uczestnictwem w turniejach okolicznościowych

01.09-28.11.2020

89 dni

7.755,00

7.058,00

 

4.Ludowy Młodzieżowy Klub Sportowy „Czarni Brzeźno”

Upowszechnianie gry w piłkę nożną wśród dzieci  w Klubie „LMKS” Czarni Brzeźno

04.09-1.12.2020

89 dni

3.000,00

3.000,00

 

5.Aeroklub Koniński

Cykl szkoleń dla dzieci i młodzieży w sporcie szybowcowym

31.08.-31.10.2020

62 dni

7.250,00

4.250,00

 

6.LZS Polonia Golina

Trening czyni mistrza – trenujemy, zwycięstwo osiągniemy

01.09-27.11.2020

88 dni

8.650,00

3.250,00

 

7.Klub Sportowy Górnik Konin

X Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików Starszych im. Mariana Paska

24.10.-24.10.2020

1 dzień

7.115,00

7.115,00

 

8.KS TEAM Stare Miasto

Prowadzenie zajęć sportowych z zakresu piłki nożnej dla dzieci do lat 18.

02.09.-30.11.2020

90 dni

3.000,00

3.000,00

 

9.UKS Maraton w Sompolnie

Zajęcia z piłki siatkowej dla grypy dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej
w Sompolnie 

07.09.-27.11.2020

82 dni

7.200,00

7.200,00

 

10.LKS Zjednoczeni Rychwał

Prowadzenie Zajęć Sportowych z zakresu piłki nożnej dla dzieci do lat 18.

02.09.-30.11.2020

90 dni

4.000,00

4.000,00

 

11.GKS Rzgów

Gminny Klub Sportowy uderzył nam do głowy! – organizacja zajęć piłkarskich dla mieszkańców gminy Rzgów

02.09.-30.11.2020

90 dni

4.500,00

4.500,00

 

12.LZS „Orzeł” Osiecza

Trenuj z orłami siatkówki – organizacja zajęć siatkarskich dla mieszkańców gminy Rzgów

02.09.-30.11.2020

90 dni

4.200,00

4.200,00

 

13.Stowarzyszenie Klub Biegacza Wartko

Bieg i marsz 9. Wartko Trail

15.10.-31.12.2020

78 dni

5.300,00

2.700,00

 

14.Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina”

Kajakiem przez Dolinę Warty

01.09.-13.09.2020

13 dni

11.410,00

4.000,00

 

15.MLKS „Strażak” Licheń Stary

Organizacja zajęć sportowych

02.09.-30.11.2020

90 dni

3.750,00

3.000,00

 

16.Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji w Kramsku

Szkolenie i podnoszenie poziomu sportowego dzieci w ramach przygotowań do sezonu piłkarskiego piłki nożnej w roku 2020 w gminie Kramsk

07.09.-30.11.2020

85 dni

4.500,00

4.500,00

 

17.UKS w Lipicach

Rozwijanie sportowych zainteresowań poprzez organizację zajęć treningowych oraz organizację i udział w rozgrywkach piłkarskich dla dzieci i młodziezy

01.09.-29.11.2020

90 dni

4.400,00

3.500,00

 

18.GKS Warta Krzymów

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

17.08.-26.10.2020

71 dni

6.000,00

4.000,00

 

RAZEM

99.680,00

76.273,00

 

V.

Ochrona i promocja zdrowia

20.000,00

1.Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej „Horyzont”

Terapia bólów kręgosłupa z zastosowaniem metody Feldenkraisa

01.07.-30.11.2020

89dni

8.786,68

6.736,68

 

2.KGW Szczepidło

Zioła w domu i ogrodzie

01.09.25.11.2020

86 dni

5.500,00

4.000,00

 

3.Stowarzyszenie Medical Innovations Concept

Tydzień dla zdrowa

01.08.-30.09.2020

61 dni

10.200,00

10.000,00

 

4.Koło Gospodyń Wiejskich w Lubstówku

„Żyję Eko – żyję zdrowo”

01.09.-30.09.2020

30 dni

5.400,00

5.400,00

 

5.Stowarzyszenie „Razem dla Szkół"

Prozdrowotna postawa życiowa wśród dzieci  i młodzieży

02.09.-30.11.2020

90 dni

5.600,00

4.800,00

 

6.OSP Paprotnia

Pierwszej pomocy – uczymy ratować

15.08.-05.09.2020

22 dni

3.700,00

3.500,00

 

RAZEM

39.186,68

34.436,68

 

 

 Łącznie 160.000,00

44 oferty

 

 

337.925,95

250.063,68

 

  • Podmiot udostępniający informację: Starostwo Powiatowe
  • Informacja wytworzona przez: Krzysztof Czajkowski
  • Informacja opublikowana przez: Eliza Nowaczyk (2020-07-23 11:35:00)
  • Ostatnia zmiana wprowadzona przez: Eliza Nowaczyk (2020-07-31 10:33:27)
Lista wiadomości